top of page

ADANA KLİMA
BAKIMI

Adana Klima Bakım servisi kaliteli servis hizmetlerimizin adıdır. Çukurova ve Seyhan Klima Bakım servisi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılayabilmektir. Firmamızın ana prensibi müşteri odaklı olmaktır. Tecrübeli personelimiz ile birlikte çalışmalarımız önemli bir titizlik ve büyük bir özveri ile sağlamaktayız.

Adana Klima Bakım.jpg

KLİMA BAKIM SERVİSİ

Adana Klima Bakım Servisi çatısı altında çalışmalarında en iyi eğitimi almış teknisyen ve sertifikalı personellerimiz ile tüm klima bakım hakkında tüm problemleri çözmede yardımcı olarak hizmetlerimizi aksatmadan çözebiliriz.

KLİMA BAKIM FİYATLARI

Klima Bakım Fiyatları Adana ili Çukurova, Seyhan ve Yüreğir bölgelerinde klima bakım fiyatlarımız sabitlenmiş olup 100 TL fiyat ücretimiz mevcuttur.

KLİMA BAKIMI NE ZAMAN YAPILIR ?

Klima bakımı ne zaman yapılır sorusunun cevabı Klima bakımları nızı yılda en az 2 defa yaptırmalısınız. Eğer klima kullanım oranlarınız yüksekse bu klima bakımlarınızı yılda 3 veya 4 defa yaptırmalısınız çünkü klimanızın sürekli çalışması ve sağlıklı bir performans verebilmesi için bu bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  • KLİMA BAKIMI NASIL YAPILIR VE NELERE DİKKAT EDİLMESİ GEREKİR ?

Müşterilerimiz genellikle klima bakımı yaptırmak istediklerinde  Google veya arama motorlarından “adana klima bakımı” olarak aradıklarında ilk sırada bulunan klima servisi  şirketimizle iletişime geçerler

1.

Klima bakımı servisi olarak gün içerisinde uygun ekibimiz varsa müşterimizin randevusu alınır ve aynı gün servis hizmeti sağlanır veya aynı gün müsait değilse bir ertesi gün için müşterimizle birlikte randevu hazırlanır.

2.

Randevu saatinden yarım saat veya 1 saat öncesinde müşterimiz telefonla aranarak müsait olup olmadığı sorulur.

3.

Klimaların iç üniteleri sökülerek klima bakımı esnasında klimada bulunan hava filtreleri ve toz kabarcıkları temizlenir

4.

Klima iç ünitesi söküldükten sonra klimanın bulunduğu yerlerin kirlenmemesi için gerekli tedbirler alınır

5.

Klima iç ünitesi temizlenmek üzere ilaçlı su ile klimanın iç ünitesine komple sıkılarak kirlenmiş olan ve bakterilerin çoğunlukla bulunduğu fan bölgesine iyice sıkılarak temizlenir

6.

Klimanın içi ilaçlı su ile temizlendikten sonra basınçlı su ile klima iyice temizlenir

7.

Basınçlı su ile temizledikten sonra kurutma işlemine geçilerek klimanın her yeri kuru bezle silinerek temizlenmiş olunur.

8

bottom of page