top of page

KLİMA SERVİSİ

           Klima Servisi birimlerimiz yılın her günü aralıksız bir şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermektedir. Adana klima servis olarak piyasada buunan işinin ehli olmayan ve yapılan işten memnun kalınmaması durumunda tekrar kendilerine ulaşılamayan şahıs ve şahıslardan klimalarınızı uzak tutun ve el sürdürmeyin. Özellikle hizmet veren firmaların vergi levhalarına, fatura kesip kesemedikleri veyahut mesleki yeterlilik belgelerinin bulunup bulunmadığını mutlaka kontrol ediniz.

Klima Arıza
Klima Isıtmıyor

Klima arıza veya klima ısıtmıyor ise öncelikle klima elektrik bağlantıları kontrol edilip sonra klima kumanda ayarlarını yaptıktan sonra kontrol edilmeli, eğer problem devam ediyorsa adana klima servisi ile iletişime geçiniz.

Klima Bakımı

Yaz aylarından kış aylarına geçerken veya kış ayından yaz ayına geçerken mutlaka yılda 2 defa klima bakımlarınızı yaptırmalısınız, bakımı yapılmayan klima bulunduğu ortama pis hava üfleyerek solunum ve baş ağrısı gibi kronik hastalıklara yol açabilmektedir.

Klima Çalışmıyor

Klima çalışmıyor ise elektrik kontrolleri yapılmalı eğer elektrik bağlantısında sıkıntı yoksa klima elektrik alıyorsa biran önce klima servisi olarak tecrübeli teknik personelimizden servis hizmeti alabilirsiniz.

Klima Soğutmuyor

Mevcut bulunan klimanız kıştan yaz aylarına geçerken genellikle klima mod ayarlarını yapamadığı için klima soğutmuyor şikayeti ile adana klima servise başvurmaktadırlar. bu sebeple kumanda ayarı yapıldıktan sonra klima servisi hizmetlerinden randevu alabilirsiniz.

Klima Tamiri

Klima tamiri olarak hizmet alacağınız servisin klima için yapılan teknik müdahale sonucunda klima da hasar meydana vermeden garanti kapsamında yapması en tercih edilebilecek bir hizmet şeklidir. Adana Klima Tamir servisi olarak bu hizmeti sunmaktayız.

Klima Montajı
Klima Taşıma

Evinizi, ofisinizi veya iş yerinizi taşımanız esnasında mevcut bulunan klima için en hız ve en güvenilir şekilde uygun fiyatlarla klima montajı ve klima taşıma işleme gerçekleştirmekteyiz.

ac-repairs-mountain-lakes-nj.jpg

KLİMA TEKNİK SERVİSİ

            Adana Klima Teknik servisi kaliteli servis hizmetlerimizin adıdır. Çukurova ve Seyhan Klima Bakım servisi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılayabilmektir. Firmamızın ana prensibi müşteri odaklı olmaktır. Tecrübeli personelimiz ile birlikte çalışmalarımız önemli bir titizlik ve büyük bir özveri ile sağlamaktayız.

bottom of page